نصب سیستم های امنیتی هوشمند

امنیت خانه هوشمند نوید آینده‌ای را می‌دهد که در آن تنها با یک فرمان صوتی ساده به هر چی می‌خواهید برسید، حتی اگر از خانه دور باشید. ابزارهای جالبی وجود دارند که امکانات زیادی را برای هوشمندسازی خانه انجام می‌دهند. بسیاری از این ابزارها، مانند زنگ و قفل هوشمند، دوربین‌ها، سنسور هوشمند مرتبط با سیستم امنیت خانه هوشمند هستند.

این سیستم امنیتی در واقع شبکه‌ای از دستگاه‌های الکترونیکی یکپارچه است که از طریق یک صفحه کنترل با هم کار می‌کنند تا از خانه در مقابل سارقین و یا خطرهای احتمالی محافظت کنند.

این شرکت با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه نصب ، نگهداری و تعمیر سیستم های امنیتی هوشمند در حال فعالیت می باشد.

دستگاه سانترال در مراکز اداری، تجاری و سازمانی، نقشی حیاتی ایفا می‌کند. این مجموعه‌ها برای مدیریت خطوط شهری و ارتباطات تلفنی خود، نیازمند راه‌اندازی یک مرکز تلفن هستند.

خدمات نصب و تعمیرات سانترال از جمله فعالیت هایی است که مجموعه شایگان در حال فعالیت در آن نیز می باشد.

عملکرد این سیستم به گونه ای است که در زمان فعال بودن با رصد محیط با استفاده از سنسورهای مختلف حرکت یا ورود غیر مجاز را تشخیص داده و آن را به صورت آلارم صوتی و یا تماس تلفنی به صاحب آن منزل اعلام می کند. از کاربردهای نصب دزدگیر اماکن می توان به قدری مطمئن بود که استفاده از آن در بانک ها خود گویای این موضوع  می باشد.

سیستم اعلام حریق به طور کلی شامل دتکتور یا سنسورهای دود، کنترل پنل، چراغ هشدار دهنده و شاسی دستی است.

در صورتی که نصب سیستم‌های اعلام حریق به درستی انجام نشود می‌تواند خسارات و مشکلات زیادی با خود به همراه داشته باشد.

دوربین مداربسته تحت شبکه، توانایی ارائه تصاویر با وضوح بسیار بالاتر نسبت به دوربین های آنالوگ را دارند و اغلب دارای قابلیت های هوشمند، هوش مصنوعی هستند.

مراحل نصب دوربین مدار بسته متعدد هستند و بایستی بر اساس استانداردهای تعریف شده در این حوزه و محل مورد نظر دوربین را نصب نمود.