شرکت مهندسین کاوشگران ارتباطات شایگان

شرکت دانش بنیان ارتباطات شایگان در سال ۱۳۸۷ توسط مهندسین مجرب و خبره در صنعت مخابرات سیار و شبکه های تلفن همراه جهت ارائه سرویس هـای طراحی شبکه های مخابراتی تلفن همراه و همچنین تأمین تجهیزات و نرم افزار های مورد نیـاز مخابراتی تأسیس شده است. اگرچه این شرکت انجام تمـام مراحل پروژه هـای مخـابرات سیار از ابتدا تا انتهـا شامل طراحی، بهینه سازی و پشتیبانی را ارائه می دهد، لیکن تمرکز فعالیت های شرکت در زمینه سرویس های طراحی و بهینه سازی شبکه می باشد.

سابقه درخشان این شرکت درانجام حجم عظیم پروژه هـای مربوطه با شرکت هـایی همچون همراه اول، ایرانسل، ارتباطات مبین نت، رایتل، نقش اول کیفیت، اریکسون، نوکیا، هواوی و ZTE از بدو تأسیس گویای توانمندی وکیفیت بالای سرویس هـای ارائه شده می باشد.

لازم به ذکر است شرکت ارتباطات شایگان با بهره گیری از متخصصین داخلی درزمینه طراحی و بهینه سازی و با استفاده از تجربه و سـابقه مدیران خود درشرکت هایی همچون نوکیا، زیمنس، موتورولا، اریکسون و ایرکام توانسته است درمدت کوتاهی توانمندی و شایستگی خود را به مشتریـان ثابت کند، به گونه ای که این شرکت تنهـا پیمانکار برتر اغلب مشتریان بزرگ خود شناخته شده و در این خصوص برخی ازکارفرمایان به صورت کتبی از خدمـات مهندسی منحصر به فرد ارائه شده توسـط این شرکت تقدیر و تشکر نموده اند.

تقویت ظرفیت های آموزشی خود به منظور توانمند سازی نیروهـای متخصص داخلی و عدم نیاز به متخصصین خارجی در پروژه های در حال اجرا از دیگر اهداف ما بوده است که در این راستـا گسترش فعالیت هـای آموزشی به بیرون از مرزهـا در راستای صادرات دانش و تجربه متخصصین ایرانی به دیگر کشورهـا می باشد. براین اساس در سالیان اخیر دوره های آموزشی متعددی توسط کارشناسان ما در داخل و خارج از کشور برگزار گردیده است.

حوزه های کاری ما شامل:

گواهینامه ها و افتخارات

پروانه کار با منابع مولد پرتوهای رادیویی

مشاهده

گواهینامه صلاحیت مسئول ایمنی

مشاهده

رضایت نامه همراه اول

مشاهده

تقدیر نامه ZTE

مشاهده

گواهینامه سندیکای صنعت مخابرات

مشاهده

گواهینامه ایزو UNE-EN ISO 9001:2015

مشاهده

رضایت نامه همراه اول

مشاهده

تقدیر نامه مبین نت

مشاهده

گواهینامه انفورماتیک و مشاوره

مشاهده

گواهینامه ایزو BS OHSAS 18001:2007

مشاهده

رضایت نامه همراه اول

مشاهده

تقدیر نامه نوکیا زیمنس

مشاهده

تقدیر نامه نوکیا

مشاهده